2. − 6.7.2022
Skalský dvůr, ČR

Novinky

19.7.2022

Dotazovaní se

Rádi bychom znali vaše dojmy z Česfuru. Pokud nám chcete pomoct con zlepšovat, prosím věnujte nám 15-30 minut a vyplňte nám dotazník. Jednak nám tím moc pomůžete a navíc, když nám vyplníte svůj nick, můžete vyhrát voucher na drink na dalším Česfuru :)

7.7.2022

Ďakujeme všetkým!

Con sa skončil, dúfajme, že väčšina z vás je už bezpečne doma (alebo možno ešte stále na dead dog party?). K zlým správam: berte prosím na vedomie, že Covidová kríza ešte stále nie je úplne zažehnaná a medzi účastníkmi aj orgateamom/conops sme už zaznamenali prvé pozitívne prípady. Aj keď sú obmedzenia vo väčšine krajín zrušené, buďte zodpovední, otestujte sa aspoň domácim testom a v prípade pozitívneho výsledku informujte svoje okolie a kohokoľvek, s kým ste počas conu prišli do kontaktu. Ďakujeme vám za pochopenie. A teraz už dobré správy: konečná suma vyzbieraná pre charitu ( záchrannú stanicu pre zvieratá v Jinačoviciach) prekročila hranicu 43 tisíc Kč! Conu sa zúčastnilo 237 účastníkov, čo je viac ako 180 Kč na jedného účastníka! Ďakujeme všetkým za vašu štedrosť, peniaze budú použité na dobré účely! Zároveň ďakujeme za krásnu atmosféru, príjemné chvíle a úžasné spomienky, ktoré sme spolu prežili. Pevne veríme, že sa uvidíme na budúci rok na Česfure 2023!
29.6.2022

Informácie k cestovaniu

 Česfur je už za rohom, mali by ste si naplánovať cestu! Či už cestujete autom alebo verejnou dopravou, pozrite si tento návod: TravelInfo2022-cs. Nájdete v ňom informácie o našom shuttle odvoze 🚀 z Rozsoch, ako aj pokyny, kde a ako zaparkovať 🅿️ v areáli hotela.
12.6.2022

Máte všechno nastavené?

Máte na Česfur všechno připravené? Do conu zbývají tři týdny, ale už 15.6. se zamkne možnost změnit některá nastavení, tak si je zkontrolujte:

  • Výběr pokoje. Pokud si žádný nevyberete, dostanete nějaký náhodně
  • Změny v profilu, zejména obrázek na visačku
  • Vložení údajů o svém fursuitu, abyste dostali visačku i pro něj
  • Upgrade na sponzora, extra tričko, brzký příjezd a pozdní odjezd
  • Velikost trička (najdete ji v sekci platby)
  • Žádost o stůl v Artist Alley
  • Vložení díla do Art Show
6.6.2022

Individuálne objednávky v hotelovej reštaurácií počas obeda a večere

Upozornenie pre tých, ktorí si neobjednali obed a večeru na hoteli - nebude možné objednávať jedlo v hotelovej reštaurácii. Jednoducho nie je kapacita na to, aby hotelový personál obslúžil ľudí s plnou penziou aj individuálne objednávky. Na bare bude k dispozícii nejaké občerstvenie, ale nie plnohodnotné jedlo. Uistite sa, že máte spôsob, ako si počas Česfuru udržať svoje bruško plné!

 

4.6.2022

Posledná šanca na sponzor upgrade

Česfur sa blíži a to znamená poslednú šancu na sponzorský upgrade. Podpora sponzorov je vždy mimoriadne cenná, tento rok o to viac, keďže nám chýba overflow hotel a s ním aj značný počet účastníkov (a ich podiel na rozpočte). Ak môžete pre svoj obľúbený con ušetriť niečo navyše, urobíte nám tým obrovskú službu!

Môžeme ponúknuť len symbolickú odmenu, ale chceme vám prejaviť našu vďačnosť. Čo môžete očakávať ako Česfur sponzor?
- Poďakovanie v conbooku 📕
- Pozvánku na exkluzívnu párty pre sponzorov a orgateam 🎉
- Limitovaný výtlačok 🖼
- Sponzorské tričko 👕
- Nemerateľnú vďaku orgateamu 🙏

A v prípade, že by ste chceli uvažovať o roli supersponzora, zostáva už len jedno miesto. Hýčkame si ich s:
- Tematickým suvenírom 🎁
- Poukážkou do baru 🍸
- Exkluzívnou večerou s čestným hosťom 🍴
- Akosi, ešte vačšou vďakou orgateamu 🙏

Na sponzora alebo supersponzora sa môžete upgradovať kedykoľvek na https://www.cesfur.org/en/attendee/payment/
31.5.2022

Čestný hosť prichádza!

Rozviňte, prosím, červený koberec, nechajte odznieť fanfáry a privítajte tohtoročného čestného hosťa, Red-IzaK! Túto talentovanú multimediálnu umelkyňu z Poľska budete mať možnosť stretnúť buď na oficiálnom podujatí Meet the Guest, alebo hoci aj niekde na consite - nehanbite sa ju osloviť. A kým budete čakať na Česfur, môžete si pozrieť jej prácu na jej twitteri (https://twitter.com/RedIzaK) alebo na FA (https://www.furaffinity.net/user/red-izak). Viac informácií o nej si môžete prečítať aj na našej stránke čestného hosťa (https://www.cesfur.org/en/goh/).